Čerpadla

Čerpadla s magnetickou spojkou
 
Jsou čerpadla bez mechanických ucpávek. Z toho důvodu u těchto čerpadel nedochází k uníkům média nebo emisí a nemusí se měnit mechanické ucpávky. Čerpané médium nepřichází do styku s kovovými částmi čerpadla a není nebezpečí selhání čerpadla  kvůli korozi.
 
 
 
 
Čerpadla jsou konstruována pro vysoké zatížení a použití anti-korozních materiíálu jako je keramika, plastové části, atd. zaručují dlouho životnost čerpadel.
 
K dispozici máme celou škálu těchto čerpadel z materiálů jako je PP (Polypropylene) nebo
PVDF (Polyvinylidene fluoride) s různými výkony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog čerpadel s magnetickou spojkou ke stažení zde

 erpadla_s_magnetickou_spojkou_vod

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
Čerpadla s mechanickou ucpávkou
Naše čerpadla s mechanickou ucpávkou  se vyznačují vysokou spolehlivostí. Jsou vyrobena z plastových polotovarů, to znamená že na nich nenaleznete žádné plastové výlisky které časem praskají a jsou tenké. Každý díl je vyráběn a navrhován s největší precizností s ohledem na dlouhou životnost a snadnou údržbu. Těla naších čerpadel vyrábíme z polypropylenu PP nebo polyvinylidenfluoridu PVDF v závislosti na přepravované médium. Sáni a výtlak čerpadla může být ukončen hadicovým nátrubkem, přírubou nebou šroubením.
 
 
 
 
Dávkovací čerpadla
Mají široké použití v oblasti přesného dávkování kapalin včetně agresivních médií jak do tlakového tak i do netlakového prostředí. Čerpadlo je schopno dávkovat proporcionálně nebo zpětně proporcionálně dle vstupního impulsu.

 

  Frekvence zdvihu čerpadla se mění proporcionálně k počtu přijatých impulsů. Naši nabídku tvoří dávkovací čerpadla ETATRON (Itálie). Dávkovací čerpadla se rozdělují na 2 skupiny: membránové čerpadla (jsou přesné, maji vysoký výkon a můžou dávkovat do vysokého protitlaku) a peristaltické (jsou méně přesné, méně výkonné a maximální protitlak je jen do 3 bar). Tyto čerpadla je excelentní poměrem ceny/kvality, s velmi širokým využitím.

 
 
 
Sudová čerpadla
lze využívat téměř pro všechny druhy tekoucích a středně viskozních kapalin. čerpadla mají velice jednoduchou udržbu a lze provést rychlou výměnu sacích trubic k ruzným řadám motorů. Sací trubice dodávámev několika materiálových provedení například PVDF, PP, nerezová ocel

Katalog sudových čerpadel ke stažení  zde

 sudov_erpadla_vod_01